שאלות ותשובות

רוצה לקנות מוצר מסוים? התחל בחיפוש המוצר בפלטפורמת DropiX. במידה ומצאת קבוצת רכישה קיימת – הצטרף לקבוצה ועזור לחברי הקבוצה להביא משתתפים נוספים כדי להוריד את המחיר לפי הרמות שמנהל הקבוצה הגדיר. במידה ולא מצאת קבוצת רכישה למוצר שחיפשת – השתמש באחד מדרכי ההתקשרות (מייל, וואטסאפ ועוד) כדי להעביר לדרופיקס את פרטי המוצר. דרופיקס תבחן את הביקוש אחר המוצר המבוקש ותחזיר לך תשובה בהקדם.
דרופיקס הינה פלטפורמה המקנה למשתמשים לפתוח קבוצות רכישה בעזרת כלים ייחודיים ופשוטים, ומאגדת את כלל קבוצות הרכישה בארץ. בדומה לחברות כגון Uber או Fiverr, אשר מאפשרות לנהגים פרטיים ולעובדים עצמאיים להציע את שירותיהם באופן זמני לצורך מילוי מטלה מסוימת, כך דרופיקס מאפשרת לאנשים שנגע בהם יצר היזמות לפתוח קבוצת רכישה עבור מוצר מסוים בקלות וברמה גבוהה. רוצה להוזיל עלות של מוצר מסוים? אוהב/ת להתאגד לטובת קנייה משותפת? רוצה להיות חלק מקהילה גדולה של אנשים שקונים חכם?
הירשמות לפלטפורמת דרופיקס קלה מאוד! אנחנו ממליצים להירשם באמצעות חשבון הפייסבוק / גוגל או פתיחת חשבון באמצעות האימייל שלכם.
שירות הלקוחות שלנו עובד באמצעות מייל או וואטסאפ. בהמשך הדרך נשיק שירות לקוחות טלפוני במהלך שעות העבודה.
הסיבה להרשמה מראש היא כדי להבטיח את מקומכם בקבוצה. רק אנשים שנרשמו מראש ייחשבו כמשתתפים בקבוצה כדי שכולנו נוכל לדעת כמה משתתפים יש בקבוצה בכל רגע נתון
ניתן לשלם בתשלומים דרך פלטפורמת DropiX. אך, יש לשים לב שלכל קבוצת רכישה יש חוקים שונים – מדרך התשלום ועד מס' התשלומים. כרגע שירות התשלומים אינו מאופשר ופונרציה זו תתאפשר בקרוב
במרבית הקבוצות מצורפות תמונות שצולמו עפ"י הספק, הממחישות את תיאור המוצר או שירותי הספק. במידה ולא עומדות לרשותנו תמונות מסוג זה, אנו נשלב תמונות להמחשה בלבד.