אודותינו

מי אנחנו?

דרופיקס היא החברה הראשונה בארץ אשר הוקמה על ידי קבוצת יזמים חדורי מטרה, המובילים מהפכה בעולם הרכישות הקבוצתיות. כאשר קבוצה של אנשים מתאגדת יחד, אין דבר שלא ניתן להשיג! זה נקרא כוח חברתי. בעזרת כוחנו החברתי אנו מקימים מותג מוביל ומוזילים את מחירי העסקאות המתבצעות באתר דרופיקס.

המטרה שלנו

להוזיל משמעותית את מחירי המוצרים בארץ ללקוח, ויחד עם זאת לייצר לחנויות סביבת עבודה נוחה ורווחית ללא עלויות תפעול.

איך אנחנו עושים את זה?

מחיר אטרקטיבי.
יחד, כקבוצה אחת, כוח הקנייה שלנו עצום! וכך אנו משיגים את המחירים הטובים ביותר. בנוסף, כוחנו החברתי מאפשר לנו לפעול במינימום הוצאות תפעול, ונותן לנו יתרון עצום מול המתחרים. את החיסכון הזה אנו מגלגלים בחזרה ללקוח, ומשיגים להם את המחיר הזול ביותר למוצר שלהם! לדרופיקס מאות לקוחות מרוצים מרחבי הארץ. כבר היום, אתר דרופיקס מחזיק במחירים הזולים ביותר בשוק ומתחייב למחיר הזול ביותר.

מטרת החברה היא להפוך למותג ענק ברחבי העולם וזאת על ידי כוחה החברתי. על מנת להשיג מטרה זאת, דרופיקס זקוקה לכוח חברתי גדול שיסייע בפתיחות קבוצות רכישה ברחבי הארץ! דרופיקס מתגמלת את יזמייה הפועלים לפתיחת קבוצות רכישה. על כל לקוח שרכש מוצר לחברה דרכך נדאג לכך שתתוגמל בהתאם.

פלטפורמת Dropix הינה פלטפורמת ניהול קבוצות הרכישה מס' 1 בארץ. המטרה העיקרית של Dropix הינה לעזור לכם להשיג את המחיר הכי נמוך עבור כל מוצר שתרצו לרכוש. בפלטפורמה תוכלו:

ניהול קבוצת רכישה – מי שניהל בעבר קבוצת רכישה ונתקל באינסוף בעיות ניהול המעטפת, יבין כמה חשוב לעבוד עם פלטפורמה ייחודית בעלת כלים פרקטיים המאפשרת סליקה, צ'אט וכלי ניהול אדמין.

מאגר של כל קבוצות הרכישה שבוצעו בארץ – חסכנו לכם המון זמן במחקרים באינטרנט ואיגדנו לכם את כל היסטורית קבוצות הרכישה שבוצעו בארץ. תוכלו למצוא שם את פרטי הספקים, המחיר שהקבוצה השיגה ועוד פרטים חיוניים כדי להחיות את הקבוצה מחדש.

פלטפורמת Dropix באה לשנות את כללי המשחק. אנחנו פה כדי לאפשר לכם לרכוש מוצרים ביחד, בצורה חכמה ובמחיר הכי זול בשוק.